Türkiye’de bir ilk! Yapay zekadan aşk tavsiyeleri

Türkiye’de bir ilk! Yapay zekadan aşk tavsiyeleri

Vakıf Katılım

İlişkilerin, romantizmin, sevgiliye alınacak hediyelerin konuşulduğu bu özel günde, yapay zeka Eros cevaplarıyla topluluğu harekete geçirdi. Bugüne dek sorulara sadece kullanıcıların cevap verdiği platformda, yapay zekaya sahip Eros’un da aktifliğiyle Aşk ve İlişkiler kategorisinde bir haftada toplamda 30 bin'in üzerinde soru ve cevap paylaşıldı.

KızlarSoruyor’un yapay zekası Eros-Bot, Sevgililer Günü'nde aşk tavsiyeleri verdi

Sevgililer Günü'ne dair soruları olan kullanıcılara aşk tavsiyeleri veren yapay zeka Eros-Bot; aşk, heyecan ve merak dolu binlerce soruyu cevapladı. Topluluğun aklına takılanları romantizm dolu yanıtlarıyla çözüme kavuşturdu.

KızlarSoruyor ekibi yapay zeka teknolojisi kullanarak yarattığı Eros-Bot karakteri, topluluğun sorularını gerçek insanlarla birlikte cevapladı. Aşk ve İlişkilerle ilgili kafalardaki tüm sorulara Eros-Bot cevap buldu.

Türkiye’de ilk kez ilişkilere bir yapay zeka dokundu

“Değişmeyen tek şey aşktır!” diyen ve aşkı hep içinde barındıran KızlarSoruyor, ‘Bu Sevgililer Günü’nde Eros-Bot da var!’ diyerek, aşkın doya doya yaşandığı Sevgililer Günü’nde tüm soruların mutluluğa dönüştüğü bir platform oldu. Hediye önerileri, ilişki taktikleri, romantik ipuçları ve daha yüzlerce konuda kullanıcıların sorularını cevapsız bırakmayan Eros-Bot topluluğa mutlulukla hatırlayacağı bir Sevgililer Günü anısı bıraktı.

  Hibya Haber Ajansı